Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Новини

Майстри спорту

Заслужені майстри спорту України

Рік Спортсмен Вид спорту Тренер
1998 Жупіна Олена Стрибки у воду ЗТУ Турова Т.А.
- Сербіна Світлана Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
2000 Сорокіна Ганна Стрибки у воду ЗТУ Турова Т.А.
2003 Володьков Роман Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
- Захаров Антон Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
2004 Цигіца Олена Гандбол Бригада
- Райхель Оксана Гандбол Бригада
- Шевченко Людмила Гандбол Бригада
- Заспа Лариса Гандбол Бригада
- Бородіна Анастасія Гандбол Бригада
- Бурмістрова Ганна Гандбол Бригада
- Гончарова Ірина Гандбол Бригада
- Шинкаренко Тетяна Гандбол Бригада
2008 Амшеннікова Ірина Плавання ЗТУ Журавльов А.В.
- Черепаха Любов Гирьовий спорт ЗТУ Меньшов В.Ф.
2009 Полохова Аліна Плавання Проскура І.П., Проскура І.Д.
- Маліновський Юліан Плавання Проскура І.П., Проскура І.Д.
- Дорошенко Валерія Плавання Гринь-Лапшин
- Мороз В'ячеслав Плавання Гринь-Лапшин
- Будько Сергій Плавання Гринь-Лапшин
- Абрамчук Катерина Плавання Гринь-Лапшин
- Павлюк Максим Стрибки у воду ЗТУ Турова Т.А., Журавльова І.Д.
- Хан Ганна Стрибки у воду ЗТУ Барсуков А.А.
- Кесарь Вікторія Стрибки у воду Журавльова І.Д.
- Камінський В'ячеслав Гирьовий спорт ЗТУ Меньшов В.Ф.
2011 Трофимець Яна Підводний спорт ЗТУ Дубінченко
2014 Надтока Олександр Гребля академічна ЗТУ Сватьєв А.В.

 

Майстри спорту України міжнародного класу

Рік Спортсмен Вид спорту Тренер
1980 Петров Едуард Плавання Крохмальова М.І.
1984 Атамась Олександр Спортивна гімнастика Забуга А.С.
- Воробйов Олександр Спортивна гімнастика Забуга А.С.
- Гурильов Сергій Стрибки у воду Пишкуров Є.І.
1985 Афоніна Інга Стрибки у воду ЗТУ Толкачов Л.І.
- Гадун Тетяна Стрибки у воду ЗТУ Турова Т.А.
1988 Писарєва Ірина Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТР Барсуков А.А.
1989 Мостова Вікторія Гандбол Бригада
- Тємченко Вікторія Гандбол Бригада
- Дідичук Олена Гандбол Бригада
1991 Лелюк Світлана Гандбол Бригада
- Заспа Лариса Гандбол Бригада
- Володьков Роман Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
1993 Жупіна Олена Стрибки у воду ЗТУ Турова Т.А.
- Городничев Сергій Бокс ЗТУ Карандей І.Н.
1994 Цибенко Наталя Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
1995 Луценко Олександр Бокс ЗТУ Карандей І.Н.
- Стєпіна Вікторія Легка атлетика Михайлов В.А.
1997 Сєрбіна Світлана Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
- Кирзнер Ігор Шашки Кирзнер Б.М.
2001 Яресько Тетяна Гандбол Бригада
- Резник Олена Гандбол Бригада
- Столпакова Лілія Гандбол Бригада
- Цигіца Олена Гандбол Бригада
- Волощук Марина Гандбол Бригада
- Мухіна Вікторія Гандбол Бригада
- Площинська Оксана Гандбол Бригада
- Шинкаренко Тетяна Гандбол Бригада
- Новикова Тетяна Гандбол Бригада
- Кашель Жанна Гандбол Бригада
- Чернова Ірина Гандбол Бригада
- Захаров Антон Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
2002 Гунько Данило Гирьовий спорт ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Огурцова Марія Плавання Забуга
2003 Міхієнко Віталій Бокс Карандей І.Н.
2004 Райхель Оксана Гандбол Бригада
2005 Литвиненко Людмила Шашки Кирзнер Б.М.
2006 Лазебрій Яна Підводний спорт ЗТУ Дубінченко Н.В.
2007 Шиєнко Ірина Гандбол Бригада
- Сокол Анастасія Гандбол Бригада
2008 Чапленко Аліна Стрибки у воду ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
- Домінішин Максим Тхеквондо Яковлєв А.В.
2010 Шудренко Роман Плавання ЗТУ Проскура І.П.
- Король Любов Плавання ЗТУ Проскура І.П.
- Пліщак Наталя Гирьовий спорт ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Яковлєва Дар'я Тхевондо Яковлєв А.В.
2011 Потєхіна Вікторія Стрибки у воду ЗТУ Свірідов В.Г., Журавльова І.Д.
2012 Долгов Максим Стрибки у воду Журавльова І.Д.
2013 Кесарь Вікторія Стрибки у воду Журавльова І.Д.
- Трофимець Дмитро Плавання у ластах Трофимець Я.А.

 

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги