Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Новини

Чемпіони світу та Європи

Чемпіони світу

Золоті медалі

1998 Жупіна Олена Стрибки у воду

Вишка синхрон  Вишка

ЗТУ Турова Т.А.
- Сєрбіна Світлана Стрибки у воду Вишка ЗТУ Барсукова Л.Н., ЗТУ Барсуков А.А.
- Проскура Ніна Гребля академічна 4 б/р. ЗТУ Перепич М.А.
2001 Дядечко Тетяна Гандбол   у составі збірної Росії
2004 Березенко Любов Кікбоксинг   Крупінов С.А.
2005 Черепаха Любов Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
2009 Пліщак Наталя Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
  Черепаха Любов Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
2006 Лазебрій Яна Підводний спорт естафета 4х3000 м    

ЗТУ Дубінченко Н.

2009 Лазебрій Яна Підводний спорт естафета 4х1500 м     

ЗТУ Дубінченко Н.В.

- Лазебрій Яна Підводний спорт 6000м 

ЗТУ Дубінченко Н.В.

2006 Черепаха Любов Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
2007 Черепаха Любов Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
2009

Пліщак Наталя

Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Черепаха Любов Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Лазебрій Яна Підводний спорт ес.4х1500 м 6000 м ЗТУ Дубінченко Н.В.
2010 Черепаха Любов Гирьовий спорт ривок естафета ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Пліщак Наталя Гирьовий спорт ривок естафета ЗТУ Меньшов В.Ф.
2012 Литвиненко Наталя Шашки швидкі (команда) Кирзнер І.М.
2013 Трофимець Яна Підводний спорт 1500 м в/с ЗТУ Дубінченко Н.В.
2014 Надтока Олександр Гребля академічна 4-ка ЗТУ Сватьєв А.В.
- Каспаров Михайло Кікбоксинг парна самостійно

Чемпіонати Європи

Золоті медалі

1999 Жупіна Олена Стрибки у воду

Вишка, Трамплін синхрон

ЗТУ Турова Т.А.

- Сорокіна Ганна Стрибки у воду Трамплін синхрон

ЗТУ Турова Т.А.

2002 Володьков Роман Стрибки у воду Вишка синхрон

ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.

- Захаров Антон Стрибки у воду Вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2004 Володьков Роман Стрибки у воду Вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
- Захаров Антон Стрибки у воду Вишка, Вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2005 Амшеннікова Ірина Плавання 200 м спина Журавльов А.В.
2007 Черепаха Любов Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
2008 Черепаха Любов Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Пліщак Наталя Гирьовий спорт   

ЗТУ Меньшов В.Ф.

2010 Лазебрій Яна Підводний спорт ес.4х1500 м 6000 м

ЗТУ Дубінченко Н.В.

2012 Трофимець (Лазебрій) Яна Підводний спорт 400м,800м,1500м

ЗТУ Дубінченко Н.В.

2014 Надтока Олександр Гребля академічна 4-ка ЗТУ Сватьєв А.В.


Кубок Європи

Золоті медалі

1995 Жупіна Олена Стрибки у воду

Вишка

ЗТУ Турова Т.А.

1997 Жупіна Олена Стрибки у воду Вишка

ЗТУ Турова Т.А.

1998 Жупіна Олена Стрибки у воду Вишка, Трамплін 3 м, Трамплін синхрон

ЗТУ Турова Т.А.

- Сорокіна Ганна Стрибки у воду

Трамплін синхрон

ЗТУ Турова Т.А.
1999 Сорокіна Ганна Стрибки у воду Трамплін 3 м ЗТУ Турова Т.А.
2000 Володьков Роман Стрибки у воду Вишка, вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2001 Володьков Роман Стрибки у воду Вишка ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
- Жупіна Олена Стрибки у воду Вишка ЗТУ Турова Т.А.
- Сорокіна Ганна Стрибки у воду Трамплін синхрон ЗТУ Турова Т.А.
- Гандбольна команда "Мотор"      
2002 Жупіна Олена Стрибки у воду Трамплін синхрон ЗТУ Турова Т.А.
- Сорокіна Ганна Стрибки у воду Трамплін синхрон ЗТУ Турова Т.А.
- Володьков Роман Стрибки у воду Вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
- Захаров Антон Стрибки у воду Вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2003 Володьков Роман Стрибки у воду Вишка, вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
- Захаров Антон Стрибки у воду Вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2004 Жупіна Олена Стрибки у воду Вишка, вишка синхрон ЗТУ Турова Т.А.
- Володьков Роман Стрибки у воду Вишка, вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
- Захаров Антон Стрибки у воду Вишка синхрон ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2006 Черепаха Любов Гірьовий спорт   ЗТУ Меньшов
- Черепаха Вікторія Гірьовий спорт   ЗТУ Меньшов
2007 Ткаченко Дар'я Шашки   ЗТУ Кирзнер І.М.
- Литвиненко Людмила Шашки   ЗТУ Кирзнер І.М.
- Захаров Антон Стрибки у воду Вишка ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2008 Литвиненко Людмила Шашки класичні шашки ЗТУ Кирзнер І.М.
- Ткаченко Дар'я Шашки класичні шашки ЗТУ Кирзнер І.М.

Чемпіонати Світу серед юніорів

Золоті медалі

1985 Дем'янов Владислав Гребля академічна

8-ка

Бережной А.В.

1987 Гадун Тетяна Стрибки у воду Трамплін 1 м

ЗТУ Турова Т.А.

1989 Мостова Вікторія Гандбол

 

Бригада

- Темченко Вікторія Гандбол    
- Дідичук Олена Гандбол    
1991 Володьков Роман Стрибки у воду Вишка ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
- Сорокіна Ганна Стрибки у воду Трамплін 1 м Побойнєв В.І.
1991 Лелюк Світлана Гандбол    
-

Заспа Лариса

Гандбол   Бригада
1992 Литвиненко Людмила Шашки   Кирзнер І.М.
2005 Булдигін Тарас Спортивна аеробіка інд. вист., пари Щербатюк А.Ю.
- Бондаренко Олександра Спортивна аеробіка пари Щербатюк А.Ю.
2006 Стояновський Андрій Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Черепаха Вікторія Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Кравченко Микита Спортивна аеробіка зміш. пари Щербатюк А.Ю.
- Плющ Оксана Спортивна аеробіка зміш. пари Щербатюк А.Ю.
- Король Любов Плавання 50 м батт. Проскура І.П.
2007 Черепаха Вікторія Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
- Пліщак Наталя Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
2008 Лазебрій Аліна Підводний спорт естафета 4х200м в/с ЗТУ Дубінченко Н.В.
2009 Пліщак Наталя Гирьовий спорт   ЗТУ Меньшов В.Ф.
2012 Надтока Олександр Гребля академічна 4-ка парна Сватьєв А.В.
2013 Скуріхін Єгор Тайський бокс   Каспаров М.А.
- Меженін Денис Шашки  класика Кирзнер І.М.
- Дмитренко Ганна Шашки  бліц Кирзнер І.М.
2014 Скуріхін Єгор Кикбоксинг   Каспаров М.А.
- Скуріхін Єгор Тайський бокс   Каспаров М.А.

Чемпіонати Європи серед юніорів

Золоті медалі

1985 Афоніна Інга Стрибки у воду Вишка ЗТУ Толкачов Л.І.
1988 Писарєва Ірина  Стрибки у воду Трамплін 3 м ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
1995 Стєпіна Вікторія   Легка атлетика Висота Михайлов В.А.
1995 Луценко Олександр Бокс   ЗТУ Карандей І.Н.
1997 Хорунжий Юрій Стрибки у воду Трамплін 3 м Тренер: Пишкуров Є.Н.
1997 Дановський Євген Бокс   ЗТУ Карандей І.Н.
1998 Сєрбіна Світлана Стрибки у воду Вишка ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2000 Захаров Антон Стрибки у воду Вишка, Трамплін 3 м ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.
2001 Супрунова Віта Стрибки у воду  Вишка

ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А.

2004 Лазебрій Яна Підводний спорт 6 км, естафета 4х3000 м

ЗТУ Дубінченко Н.

2008 Чапленко Аліна Стрибки у воду  Вишка

ЗТУ Барсукова Л.Н. ЗТУ Барсуков А.А. Журавльова І.В

- Пономаренко Євгенія Стрибки у воду Тр. синхрон ЗТУ Турова Журавльова І.В
2008 Пліщак Наталя Гирьовий спорт Ривок ЗТУ Меньшов В.Ф.
2012 Долгов Максим Стрибки у воду Вишка Журавльова І.Д.
2012 Меженін Денис Шашки Бліц Кирзнер І.М.
2013 Адэ Егор Бокс   Туча П.В.
- Меженін Денис Шашки  Бліц, классика Кирзнер І.М.
- Каба Олена Підводний спорт  Естафета 4х3000 в/с ЗТУ Дубінченко Н.В.
- Домінішин Максим Тхеквондо   Яковлев А.В.
2014 Коржавіна Юля Тхеквондо   Яковлєв А.В.
- Носуля Максим Тхэквандо   Яковлєв А.В.

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги