Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Новини

Показники роботи СК "МОТОР СІЧ" за 2016 рік

У 2016 році у СК "МОТОР СІЧ" підготовлено:

Майстрів спорту України - 5

Майстрів спорту України міжнародного класу - 1

  • Чемпіонів та переможців кубку України серед юніорів та юнаків - 25;
  • Призерів чемпіонатів та кубків України серед юніорів та юнаків - 39;
  • Чемпіонів та переможців кубку України серед дорослих - 26;
  • Призерів чемпіонатів та кубків України серед дорослих - 36;
  • Чемпіонів Європи серед юніорів та юнаків - 1;
  • Призерів чемпіонатів Європи серед юніорів та юнаків - 5;
  • Чемпіонів Європи серед дорослих - 1;
  • Призерів чемпіонатів Європи серед дорослих - 1;
  • Чемпіонів Світу серед юніорів та юнаків - 1;
  • Учасників Олімпійських Ігор - 2.

Чемпіонати та кубки України серед дорослих:

Золоті медалі:

Гандбол: Команда «Мотор» - 2 медалі.

Гребля академічна: Надтока Олександр; Жалінська Лариса; Десенко Кирило.

Кік-боксинг: Александров Олександр – 2 медалі; Конюшкевич Олег – 2 медалі.

Плавання у ластах: Трофимець Яна.

Стрибки у воду: Долгов Максим – 4 медалі; Кесарь Вікторія – 3 медалі; Сербін Олег – 2 медалі; Джусова Маргарита; Науменко Євген.

Тхеквондо: Мальченко Тарас – 2 медалі; Левенчук Олександр.

Шашки: Меженін Денис – 2 медалі.

Срібні медалі:

Плавання: Бондарчук Сергій; Компанєєц Кирило; Русаков Влад.

Плавання у ластах: Трофимець Яна – 2 медалі; Трофимець Дмитро.

Стрибки у воду: Єсаулова Карина – 3 медалі; Сербін Олег – 2 медалі; Джусова Маргарита; Науменко Євген.

Шашки: Дмитренко Ганна; Меженін Денис.

Бронзові медалі:

Армспорт: Агаєв Роман – 2 медалі; Лук'яненко Сергій.

Гребля академічна: Десенко Кирило; Жалінська Лариса.

Стрибки у воду: Сербін Олег – 3 медалі; Кесарь Вікторія – 2 медалі; Свєрчкова Віолета – 2 медалі; Єсаулова Карина; Бабаєва Аліна; Джусова Маргарита; Науменко Євген.

Плавання у ластах: Трофимець Яна – 4 медалі.

Тхеквондо: Єрьоменко Данило.

 Чемпіонати Європи серед юніорів та юнаків:

Золоті медалі:

Тхеквондо: Маленков Максим.

Срібні медалі:

Тхеквондо: Шкуренко Єлізавета; Круш Діана.

Бронзові медалі:

Бокс: Аде Єгор.

Тхеквондо: Коржавіна Юліана; Мальченко Тарас.

 Чемпіонати Європи серед дорослих:

Золоті медалі:

Стрибки у воду: Долгов Максим.

Бронзові медалі:

Стрибки у воду: Долгов Максим.

 Чемпіонати Світу серед юнаків та юніорів:

Золоті медалі:

Тайський бокс: Скуріхін Єгор.

XXXI Олімпійські Ігри:

YI-місце:

Гребля академічна: Надтока Олександр – 4-парна.

Стрибки у воду: Долгов Максим – вишка синхро.

Гандбольна команда «Мотор» виступала у 1/8 ліги чемпіонів Європейських країн сезону 2015-2016 років, виграла: золоті медалі чемпіонату України, кубок України, суперкубок України.

 

Заводська футбольна команда «Мотор» посіла II-місце у розіграші зимового чемпіонату м. Запоріжжя, завоювала золоті медалі чемпіонату м. Запоріжжя та срібні медалі чемпіонату Запорізької області, грала у фіналах кубка міста та області.

 

За 2016 рік проведено 69 спортивно-масових заходів серед підрозділів підприємства з охопленням : 22496 людино-відвідувань.

 

 Переможці та призери 62-ї Спартакіади АТ «МОТОР СІЧ»

  I група II група III група IV група
I місце 46 ТПУ ОКБ УГТ
II місце 44 6 61 УГК
III місце 18 3 УГМетр УЗ

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги